درباره ما

قصه عشق به شکلات

درباره ما

 
در سال ۱۳۹۰ با حضور نماینده شرکت فررو (شکلات صبحانه نوتلا) برای تهیه فندق جهت تولیدات کشور ایتالیا، مارا به این فکر برد که اگر واقعا برای بالا بردن کیفیت محصولاتشان به فندق ما نیاز دارند چرا ما با داشتن این امکان، خودمان شکلات صبحانه با کیفیت بالای جهانی تولید نکنیم. با جرقه ای ک این ایده در ذهنمان زد به این فکر افتادیم که با تهیه ماشین آلات روز، چرا خودمان این امکان را برای هموطنان عزیز این مرز و بوم فراهم نکنیم.

پس خط روز شکلات و فراوری فراورده های کاکائویی را وارد ایران کردیم و از اواخر سال ۱۳۹۴ پس از آزمایش چندین فرمول مختلف، ذائقه ایرانی را برای شکلاتی در حد کیفیت جهانی یافتیم و توانستیم از بهمن ماه سال ۱۳۹۴ محصول شکلات صبحانه خود را با برند شوکولیکس برای اولین بار در فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی، شهروند و اتکاء عرضه مستقیم نمائیم. با عرضه این برند جای خالی محصولی برای کودکان دلبندمان به وضوح مشاهده شد که با تلاش شبانه روزی مجموعه تحقیق و توسعه شرکت، برند زورو با محصولات به سبک و ذائقه کودک وارد عرضه تولید این شرکت گردید.
پس از پیشروی در بازار شکلات صبحانه و تمایل مشتریان به شکلات کادوئی، محصولات کادوئی در بسته بندی های متفاوت و جدید وارد بازار نموده ایم و با گسترش بازار، برند لاکچری تری به نام تودلا را برای محصولات کادوئی جدید در نمایشگاه بین المللی سال ۱۳۹۶ به جامعه هدفمان معرفی کرده ایم.
در حال حاضر شرکت سترگ دانه آسیا، با ۳ برند اصلی شکلات شوکولیکس – زورو – تودلا و با داشتن بیش از ۱۱۰ بارکد مختلف فعالیت دارد.